Незважаючи на складні часи, «Запорізька політехніка» не зупиняється та продовжує розвиватися на міжнародному рівні. Новий рік розпочався з того, що наш університет став повноправним членом Європейської асоціації закладів вищої освіти (англ. European Association of Institutions in Higher Education, EURASHE).

Ця організація є членом E4 Group (EUA, EURASHE, ENQA, ESU) та об'єднує заклади вищої освіти, національні та галузеві асоціації європейських країн, орієнтовані на розвиток професійної вищої освіти.

Європейська асоціація закладів вищої освіти (англ. European Association of Institutions in Higher Education, EURASHE) є членською організацією, яка об'єднує університети прикладних наук, університетські коледжі, а також національні та галузеві асоціації та інші заклади вищої освіти, які пропонують програми з активним залученням сфери праці та проводять прикладні дослідження в рамках Болонських циклів.

Асоціація є представницькими організаціями, що займаються європейською вищою освітою, такими як Європейська асоціація із забезпечення якості вищої освіти, Європейська асоціація університетів та Європейська студентська спілка. EURASHE прагне підтримувати розвиток і трансформацію європейського суспільства через професійну вищу освіту.

Надання статусу повноправного члена стало результатом активної політики інтернаціоналізації нашого університету, вступ до Асоціації європейських університетів (EUA); підписання Великої Хартії Університетів (Magna Charta); входження в міжнародні рейтинги (Multirank); участь у міжнародних проєктах Erasmus+, DAAD; участь у великих регіональних асоціаціях співпраці (Мережа Чорноморських університетів BSUN), укладені договори про співпрацю з міжнародними партнерами та багато інших заходів, які підвищили рейтинг нашого університету та міжнародне визнання.

Запорізька політехніка в рамках роботи асоціації буде сприяти розвитку інноваційної, високоякісної професійної вищої освіти та відповідних досліджень, орієнтованих на користувачів у Європі. Членство в асоціації розширює можливості співпраці з міжнародними установами, участі у спільних проєктах та дає можливість впливати на європейську політику розвитку професійної вищої освіти.

Вітаємо колектив та студентство університету з цією подією, адже це відкриває нові перспективи для НУ «Запорізька політехніка» в європейському освітньому просторі.