«Multirank Universities» оприлюднили результати щорічного рейтингу університетів світу «U-Multirank – 2022 World University Rankings», до якого увійшло понад 2200 закладів вищої освіти із 96 країн світу.

Рейтинг «U-Multirank – 2022 World University Rankings» визначає кращі університети Європи та світу, проводиться під егідою Європейської комісії та використовує практичний інструментарій для аналізу даних за всіма основними напрямками діяльності освітніх закладів.

За підсумками цьогорічного рейтингу Національний університет «Запорізька Політехніка» увійшов до ТОП-50 кращих університетів України і має найкращий рейтинг серед всіх закладів вищої освіти Запорізького області. Інформація про заклад вищої освіти детально аналізується за п'ятьма критеріями: якість навчання і викладання, дослідження, трансфер знань, міжнародна співпраця та регіональна співпраця.

Наш університет має високі показники за якістю навчання і викладання, якістю наукових досліджень та цитування, розвитку міжнародної діяльності.

Рейтинг U-Multirank демонструє діяльність закладів вищої освіти за багатьма показниками та забезпечує ефективну систему перевірки надійності інституційних даних. Зібрані дані слугують для представлення результатів діяльності університетів на порталі U-Multirank, що дозволяє отримати повну інформацію щодо їхніх переваг та напрямків розвитку.

Висока оцінка діяльності університету та входження до міжнародних рейтингів це є результат цілеспрямованої роботи всіх підрозділів університету з впровадження сучасних інноваційних технологій в освітній процес, високу якість навчання, забезпечення інтересів студентів і стейкхолдерів в підготовці в Національному університеті «Запорізька політехніка» кваліфікованих фахівців на рівні міжнародних стандартів.