У студентському хабі «FREETIME» Національного університету «Запорізька політехніка» відбувся національно-патріотичний захід«З Україною в серці», присвячений Дню Героїв. На зустріч завітали наші студенти, студенти фахових коледжів, викладачі, військовослужбовці, волонтери та представники громадської організації для вшанування пам'яті тих, хто боронив і продовжує боронити незалежність України.

Учасники розписали гільзи, привезені з місць активних бойових дій, перетворюючи їх на символи миру та єднання, а також взяли участь в акції «Янголи пам'яті» — створили витинанки з білого паперу, що символізують загиблих за Україну.

Студенти з різних коледжів Запорізької області також представили візитівки своїх навчальних закладів.

Ми єдині, і ми підтримуємо одне одного у складні часи!