27.11.2017 на базі юридичного факультету Запорізького національного технічного університету був проведений серед студентів І курсу тематичний «Брейн ринг» з навчальної дисципліни «Юридична деонтологія». Студенти підготували до заходу тести, кросворди з проблемних питань дисципліни та презентації за темами - «Юридична практика» , «Психологічні аспекти в юридичній діяльності».
![Колаж](/sites/default/files/konf/photofacefun_com_1512466907.jpg)
![Колаж](/sites/default/files/konf/photofacefun_com_1512466584.jpg)
Оцінювали участь студентів у тематичній грі журі, до складу якого входили: декан юридичного факультету ЗНТУ Філей Юрій Володимирович; завідувач кафедри конституційного, адміністративного та трудового права ЗНТУ Максакова Руслана Миколаївна; студентка магістратури, спеціальності «Право» Зайцева Яна Олександрівна; студент 4 курсу, юридичного факультету Бабак Максим Андрійович.
![Колаж](/sites/default/files/konf/905935f7-70e3-44c0-8f44-970fda6c87bb.jpeg)
Студенти отримали не тільки знання, а задоволення від жвавої дискусії та можливістю позмагатися між собою в знаннях навчальної дисципліни.
![Колаж](/sites/default/files/konf/photofacefun_com_1512465833.jpg)
![Колаж](/sites/default/files/konf/d2e44466-bbf9-42c5-a6cf-ad5d834fa1dd.jpeg)