У рамках Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність для українських закладів вищої освіти відкриті можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами за проєктами з міжнародної кредитної мобільності.

Співпраця для взаємного обміну студентами та викладачами і адміністративним персоналом стала можливою на основі укладання міжінституційних угод між зарубіжними закладами вищої освіти та НУ «Запорізька політехніка».

Сьогодні в університеті в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ (KA1) підписані 7 міжінституційних угод з європейськими університетами, зокрема з Католицьким університетом Льовена (Бельгія), Університетським коледжем Artesis Plantijn в Антверпені (Бельгія), Університетом прикладних наук та мистецтв Дортмунда (Німеччина), Університетським коледжем Томас Мор (Бельгія), Мадридською політехнікою (Іспанія), Університетом Трансільванії м. Брашова, Політехнічним інститутом м. Порто (Португалія), що дозволяє студентам проходити навчання від 3 до 6 місяців в партнерському університеті та викладачам обмінюватись викладацьким досвідом та науковими досягненнями.

У рамках кредитної мобільності студенти магістратури та аспірантури подають комплект документів на проходження навчання/стажування в закордонному ЗВО, яке повинно складати загалом 30 кредитів за семестр (6 місяців).

Студентам, охочим взяти участь у конкурсі на кредитну мобільність, необхідно надіслати до 30 березня (для навчання в осінньому семестрі) координатору програми професору кафедри програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні на електронну адресу galina.tabunshchik@gmail.com та провідному фахівцю відділу міжнародних зв'язків Дуйко Ларисі Миколаївні (interdep@zntu.edu.ua) такі документи:

– мотиваційний лист англійською мовою;

– рекомендаційний лист від викладача або керівника дипломного проєкту з зазначенням теми дипломного проєкту;

– документ, підтверджуючий рівень володіння англійською мовою на рівні не нижче B1.

Викладачам, охочим взяти участь у викладацькій мобільності, що обов'язково містить 8 годин лекцій, необхідно надіслати професору кафедри програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні на електрону адресу galina.tabunshchik@gmail.com :

– резюме англійською мовою (curriculum vitae);

– робочу програму дисципліни англійською мовою (syllabus);

Додаткову інформацію щодо кредитної мобільності можна отримати на сайті національного Еразмус+ офісу, в опублікованому Програмному документі (Programme Guide), а також у відділі міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами (т. 7698 223).