30 березня ректор університету Віктор Грешта зустрівся зі студентами-членами формування з охорони громадського порядку Молодіжний спецпідрозділ «ЩИТ». Ця зустріч відбулась з нагоди 28-ої річниці з дня утворення формування.

Чимало колишніх членів формування одягло погони різних правоохоронних органів та служать в різних підрозділах Національної поліції, Національної гвардії, Служби безпеки України.

З перших днів повномасштабної війни в Україні частина студентів-членів формування доєдналась до лав Територіальної оборони та Збройних сил України, вставши на захист рідної Держави. Ті, хто залишився навчатися, продовжують охороняти громадський порядок в університеті та місті Запоріжжі.

Ректор привітав усіх присутніх з річницею утворення формування, подякував за внесок кожного у справу захисту Батьківщини та рідного міста.