Суперновина для студентів! На форумі «Дні освітнього лідерства» заплановано молодіжну секцію. Провідна тема — «Реалізація проєктної діяльності як інструмент прогресивного молодіжного лідерства».

6 червня — з 10:00 до 14:00 (реєстрація починається о 9:30) — змішаний формат.

Спікери I блоку — лідери молодіжних об'єднань:

- Голова Експертної ради студентства при Верховній Раді України, помічник-консультант народного депутата України, співголова ГО «Об'єднання Студентських Самоврядувань» Ілля Бєляк«Бути українцем всюди: активізація української молоді на національному та міжнародному рівнях»

- Голова виконавчої колегії Української студентської ліги, засновниця найбільшого студентського аукціону зустрічей «to.meet.for», членкиня правління СП КНУ ім.Тараса Шевченка 2021 р. Христина Савейко«Стратегії мобілізації студентської спільноти як інструменти впливу на формування державної політики: досвід та можливості української студентської ліги»

- Заступниця голови Правління ГС «Культурна Ліга Сходу», менторка молодіжної програми UPSHIFT Наталія Гришина«Молодіжні проєкти як інструменти впливу: особистий та корпоративний досвід»

Спікери II блоку — голови студентських самоврядувань:

- Софія Степаненко, в.о. голови студентського самоврядування Національного університету «Запорізька політехніка», секретарка Обласної студентської ради при Запорізькій обласній державній адміністрації, з темою «Роль студентського самоврядування у промоції лідерського потенціалу університету»

- Єлизавета Таран, голова Ради Студентів Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», з темою «Від ідеї до втілення: проєктний досвід Ради студентів Дніпротех»

- Валерій Левченко, президент Студентського парламенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», з темою «Особистий та корпоративний досвід у реалізації масштабних проєктів, спрямованих на укріплення іміджу та авторитетності думок студентської спільности»

- В.о. президента Студентського парламенту Херсонського національного технічного університету Софія Єрифа та голова сектору захисту прав студентів Іван Наконечний з темою «Популяризація студентських ініціатив: досвід Студентського парламенту Херсонського національного технічного університету»

Більше інформації про спікерів, програму та структуру форуму >>