17 травня традиційно до Дня науки в Україні відбувся VIII науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки — 2024 в умовах війни».

Учасників привітав заступник міністра освіти і науки України Денис Курбатов, очільниця Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук.

Захід щороку проводить Рада молодих учених з метою популяризації наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв'язків з основними стейкхолдерами та закордонними партнерами в умовах війни.

Близько 50 молодих учених зі всієї країни, які працюють у різних напрямах досліджень, представили результати своїх наукових досягнень. Доповідачами виступили і молоді вчені Запорізької політехніки.

Яна Віхляєва, старша викладачка кафедри соціальної роботи, із доповіддю «Ментальна скарбничка українця».

Олена Бурка, доцентка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, із доповіддю «Впровадження закордонного досвіду в освітній процес магістрів спеціальності 227 "Терапія та реабілітація"».

Людмила Шуба та Ганна Омок, доцентки кафедри управління фізичною культурою та спортом, із доповіддю «Use of fitness equipment for women aged 30-35 to maintain physical and mental health in the context of war».

Сергій Леощенко, старший викладач кафедри програмних засобів, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів нашого університету, із доповіддю «Development and research the methods structural optimization of neural networks for medical diagnostics».

За підсумками «Ночі молодіжної науки» всі п'ятеро промовців були відзначені сертифікатами.

Вітаємо наших найталановитіших молодих учених із вдалими виступами! Успіхів у науково-дослідній роботі та натхнення до нових звершень!