18 травня в Київському будинку вчених Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року», який щороку до Дня науки проводить Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Метою конкурсу є визнання та підтримка значних досягнень молодих учених у різних галузях та сферах практичної діяльності, популяризація науки серед широкого загалу та підвищення інтересу до наукових досліджень.

Молоді вчені зі всієї України представили власні досягнення у 100 номінаціях, розподілених на чотири блоки. Для визначення переможців першого блоку було організоване масштабне інтернет-голосування. Завдяки потужній підтримці колективу та студентства Запорізької політехніки маємо дві перемоги!

Анастасія Зеркаль, докторка економічних наук, професорка кафедри маркетингу та логістики, директорка навчального центру «Освіта для бізнесу та кар'єри» НУ «Запорізька політехніка» — лауреатка у номінації «Колаборація «Наука-Освіта»!

Сніжана Вичужаніна, керівниця відділу наукової роботи студентів НУ «Запорізька політехніка», аспірантка (спеціальність 172 «Електронні комунікації та радіотехніка») — лауреатка у номінації «Колаборація "Бізнес-Наука"»!

Статус номінанта в результаті участі у другому блоці в номінації «Інформаційні технології та кібербезпека» отримав голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів Сергій Леощенко, доктор філософії зі спеціальності 122 «Комп'ютерні науки», старший викладач кафедри програмних засобів.

Вітаємо наших молодих учених зі здобутками! Разом до нових перемог!