Ви є тут

Головна

5 квітня 2023 року студенти 2 та 5 курсів юридичного факультету Національного університету «Запорізька політехніка» разом з завідувачкою кафедри конституційного, адміністративного та трудового права, доктором юридичних наук, професором Максаковою Русланою Миколаївною взяли участь у парламентському уроці «Швеція на підтримку України». Захід було організовано Освітнім Центром Верховної Ради України.

Під час парламентського уроку «Швеція на підтримку України» учасники  дізналися про міжпарламентські, дипломатичні зносини України та Швеції, історичні зв'язки між Швецією та Україною, цікаві факти про Швецію, про існування в Україні старого шведського села.

Цю надзвичайно корисну та цікаву інформацію студенти отримали з перших вуст – від народних депутатів України, а також представників Посольств.

Зокрема, вони прослухали виступ народних депутатів України Інни  Совсун та Наталії  Піпи.

Про дипломатичні зносини України та Швеції студентам розповів Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Швеція Андрій Плахотнюк, якому всі бажаючі могли поставити запитання.

Цікаві факти про Швецію, історичні зв'язки між Швецією та Україною розповіла директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська.

Також учасники заходу відвідали  віртуальну екскурсію «Парламентська система Швеції» і взяли участь у вікторині.

 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення