Ви є тут

Головна

З 17 по 22 жовтня 2022 року проходила робота V Міжнародного наукового Конгресу «SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE — 2022», Національний університет «Запорізька політехніка» виступив співорганізатором цього заходу.

Місія Конгресу — організація майданчика для всебічної співпраці академічної спільноти та бізнесу з метою генерації нових знань та обміну інформацією й передовим досвідом з урахуванням сучасних тенденцій, ключових факторів та особливостей розвитку та технологій інформаційного суспільства на умовах глобалізації цифрової економіки.

У 2022 році у роботі Конгресу взяли участь понад 500 учасників з 20 країн світу, конкурсний відбір пройшли 57 статей, які було опубліковано в журналі SCITEPRESS Digital Library (Португалія), серед яких — 8 робіт авторів із Національного університету «Запорізької політехніки».

Під час підготовки та роботи Конгресу викладачі кафедр «Економіка та митна справа», «Туристичний, готельний та ресторанний бізнес», «Інформаційні технології в туризмі», «Іноземні мови професійного спілкування», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Соціальна робота та психологія» взяли участь у Міжнародному науково-педагогічному стажуванні «Міжнародна науково-дослідна та освітня діяльність як невід'ємна частина функціонування університетів нового покоління».

Представники нашого університету взяли участь у роботі круглого столу «Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку регіонів України». Зосередили увагу на питанні: «Чи на часі сьогодні обговорювати проблеми сталого розвитку України? Як поєднати війну та сталий розвиток?».

Андрій Карпенко, д.е.н, професор кафедри економіки та митної справи НУ «Запорізька політехніка», директор Запорізького кластеру «Інжиніринг - Автоматизація — Машинобудування» презентував доповідь «Кластер і університет як важливі елементи інноваційної екосистеми регіону».

Вже сьогодні починаємо підготовку до Міжнародного наукового Конгресу «SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE — 2023». Наступного року університет презентуватиме світовій науковій спільноті свої напрацювання у сфері цифровізації в регіональному та глобальному економічному розвитку, трансформації права в досягненні цілей сталого розвитку, соціалізації особистості в умовах сталого розвитку, а також інженерії та технологій сталого розвитку.


 

Зображення