На Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020», який проводився Одеською національною академією харчових технологій, НУ «Запорізька політехніка» гідно представив студент кафедри електропривода і автоматизації промислових установок (ЕПА) Микола Олєйніков (група Е-319м) з науковою роботою на тему «Automatic control system for two-mass position electric drive» (наукові керівники – к.т.н., доц. кафедри ЕПА Осадчий В.В., к.т.н., доц. кафедри ЕПА Назарова О.С.)

Мета конкурсу – розширення міжнародних зв'язків та активізації наукової роботи студентів.

Наукова робота була представлена у секції «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка». Цього року у секції конкурувало 48 робіт з 32 вищих навчальних закладів, в тому числі з Білорусії, Китаю, Казахстану, Польщі, Грузії.

До складу журі цього напрямку увійшли відомі вчені та організатори в області IT, серед яких: Francisco Augusto – доктор наук, менеджер з міжнародних зв'язків – Вищий інститут інформаційних і комунікаційних технологій (Ангола); Simon Milbert – віце-президент фірми Xtra Information Management, Inc. (США); Ivan Palov – D.Sc., Professor, Русенський університет «Ангел Канча» (Болгарія); Gerard H. Degla – менеджер зі зв'язків і тренінгам Групи компаній «MAPCOM solutions informatiques» (Бенін); д.т.н., професора Viktor Khobin, Valeriy Plotnikov, Sergii Artemenko, Petro Montyk.

Конкуренція серед надісланих робіт була дуже висока, деякі наукові роботи представляють собою майже завершений стартап, деякі – готові наукові публікації рівня кандидатів наук, деякі напевно будуть претендувати на отримання патенту на винахід.

Цього року наша робота випередила конкурентів з Китаю, Казахстану і багатьох ВНЗ України, не вистачило лише декількох балів до призового місця.

Вітаємо з гарним результатом автора і наукових керівників!

Бажаємо подальших успіхів у освіті та науці!

Олена Назарова,
кафедра електропривода і автоматизації
промислових установок

Results for the field of “Information Technologies, Automation and Robotics” (PDF, 248 KБ)