23 березня відбулися Міжнародні змагання згідно з правилами International Crossminton Organisation (ІCO), присвячені річниці створення Інженерно-фізичного факультету (23 березня 1930 р.) та кафедри «Інтегровані технології зварювання та моделювання конструкцій» (1 березня 2023 р.), яка входить до складу цього факультету.

В категорії OD (парні змагання):

1 місце у студентів 2 курсу інженерно-фізичного факультету групи ІФ-412 Пазинич Василя й Олексія Лепьошкіна;

2 місце у студентів факультету ФЕУ, 2 курсу освітньо-професійної програми «Фітнес та рекреація» Івана Матвеєва й Ігоря Туніка;

3 місце посіли дві пари: 1) Лія Гальченко, доцентка кафедри ФКОНВС й Олена Клементьєва, магістрка електротехнічного факультету, групи Е-222 м; 2) Дмитро Широкорад, доцент факультету комп'ютерних наук і технологій кафедри системного аналізу та обчислювальної математики й Сергій Ляхович.

В категорії WS (жіночі одиночні):

1 місце здобула Лія Гальченко, доцентка кафедри ФКОНВС НУ «Запорізька політехніка»;

2 місце здобула Анастасія Солоха;

3 місце здобули Олена Клементьєва, магістрка електротехнічного факультету, групи Е-222м, та Інга Калашнікова.

У категорії Open-Main Draw (чоловічі одиночні):

1 місце у студента 2 курсу інженерно-фізичного факультету групи ІФ-412 Василя Пазинича;

2 місце — к.т.н. доцента Олексія Капустяна, завідувача кафедри інтегрованої технології зварювання та моделювання конструкцій, інженерно-фізичного факультету НУ «Запорізька політехніка»;

3 місце — Ігоря Туніка і Дмитра Овсяннікова.

Проведення змагань проводилось під патронатом ректора НУ «Запорізька політехніка» проф. Віктора Грешти. Він же був почесним головним суддею.

Загальне керівництво проведення змагань здійснювала завідувачка кафедри ФКОНВС проф. Атаманюк С.І. за підтримки кафедри ФКОНВС та громадської організації «Федерація кросмінтону Запорізької області» — доц. кафедри ФКОНВС секретаря та головного тренера федерації Гальченко Л.В.

Вітання переможцям і учасникам!