Вітаємо доцентку кафедри охорони праці і навколишнього середовища Національного університету «Запорізька політехніка» Олену Скуйбіду з отриманням гранту на проведення дослідження у Віденському технічному університеті (Австрія).

Протягом чотирьох місяців Олена Леонідівна матиме змогу працювати над дослідженням, присвяченим впровадженню принципів циркулярної економіки під час виробництва алюмінієвих сплавів. Крім економічних, дослідження охоплюватиме екологічні та інженерні аспекти. У науковій роботі також розглядатиметься питання організації виробництва алюмінієвих сплавів на машинобудівних підприємствах.

Серед основних цілей наукового візиту — отримання міжнародного досвіду провадження наукової та науково-технічної діяльності. Такий формат міжнародної співпраці надасть науковиці доступ до європейської дослідницької інфраструктури та дозволить ознайомитись з передовими практиками в сферах освіти і науки задля підвищення професійного розвитку, а також покращення якості освіти та ефективності наукових досліджень в НУ «Запорізька політехніка».

Сподіваємося, що цей кейс стане практичним прикладом для наших колег і згодом досвід такого формату міжнародної співпраці лише зростатиме.