Вже другий рік НУ «Запорізька політехніка» проводить захід «Ніч науки». Цього року в рамках проєкту проходила наукова онлайн-зустріч з нашими партнерами з Гданської політехніки.

Зустріч пройшла під гаслом «Гданськ для Запоріжжя». Захід привітали представники влади міст Гданська та Запоріжжя, керівники ЗВО.

Серед запрошених гостей ректор Гданської Політехніки проф. д-р хаб. Кшиштоф Вільде, проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарних питань, к.т.н, проф. Віктор Грешта, віце президент міста Гданська маг. Пьотр Гжеляк, заступник мера міста Запоріжжя Андрій П'ятницький.

Представниками науки з Гданської політехніки стали д-р. інж. Аліція Ленарчик (факультет електротехніки та автоматизації), д-р. хаб.інж. Роберт Малковські, проф. (факультет електротехніки та автоматизації), д-р. Міхал Куцевич (факультет електроніки, телекомунікації та інформатики), маг. Пьотр Каспшак, маг. Домініка Табаш, д-р. Катажина Кубішевська (факультет управління і економіки).

Українських науковців представили к.т.н., проф. Галина Табунщик, (НУ «Запорізька політехніка», к.т.н., доц., директорка Інституту КІТД Ольга Чолишкіна (МАУП (м.Київ), інженер комерційного департаменту Пузік Андрій (компанія ІНФОКОМ ЛТД), Наталія Гончарова, Ірина Василенко (Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» м.Київ), інженер-конструктор АТ «Мотор Січ» Дмитро Носач, к.т.н, доц. Пирожок Андрій (кафедра ЕПА, НУ «Запорізька політехніка»), к.е.н, доц. Бережна Галина (ДВНЗ «Інститут менеджменту освіти» м.Київ).

Координаторками проєкту зі сторони Гданської політехніки була проф. д-р. хаб. Кристина Гомулка, зі сторони НУ «Запорізька політехніка» – маг. Катерина Коломієць.

Захід проводили керівниця міжнародного відділу академічної співпраці маг. Анна Моджиєвська зі сторони Гданської політехніки та к.е.н., доц. Дмитро Плинокос зі сторони Запорізької політехніки. Робочою мовою зустріч була англійська мова.

Підтримку в перекладі надавала Кристина Галустова з центру «Window on Amerika Zaporizhzhia» універсальна наукова бібліотека.

Захід можна переглянути за посиланням:

Інформація про захід на сторінці Гданської політехніки >>