В Національному університеті «Запорізька Політехніка» відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам бакалаврам 2022 року. В цей складний час завершення навчання відбувалося у складних умовах, що спричинені близькістю бойових дій на сході та півдні України. Тим більшим та ціннішим є довіра до нашого університету та системи освіти України з боку студентів, іноземних громадян. Якісні освітні послуги та високий рівень організації міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами дозволили вчасно завершити навчання бакалаврам з багатьох країн світу. Студенти випускники з Азербайджану, Єгипту, Еквадору, Казахстану, Марокко, Судану, Туркменістану отримали довгоочікувані дипломи про вищу освіту.

Ректор проф. Віктор Грешта урочисто вручив дипломи випускникам, іноземним студентам в актовій залі університету. Високий рівень та якість освітніх послуг приваблюють іноземних студентів на різні спеціальності нашого університету. Цьогорічні випускники успішно опановували як інженерні спеціальності – будівництво, електротехніка, авіодвигунобудування; так і напрями гуманітарного профілю: економіка, міжнародний бізнес, психологія та фізичне виховання.

На сьогоднішній день випускники 2022 року вже отримали пропозиції з працевлаштування у себе на Батьківщині. Так зокрема студенти з Казахстану запрошені на роботу на найбільший трансформаторний завод у Азії – Кентауський трансформаторний завод. Багато студентів планує продовжити навчання в магістратурі, а згодом в аспірантурі «Запорізької політехніки».

Щиро вітаємо всіх випускників бакалаврів, бажаємо успіхів у житті, Миру та процвітання Вашим країнам, та вдячні за довіру Україні та рідному університету – Запорізькій Політехніці!