3 червня ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та директор з міжнародних програм співпраці Ізраїльської коаліції травми Макс Гондельберг підписали меморандум про взаєморозуміння. На зустрічі також був присутній Олександр Гершанов — директор освітніх програм Israel Trauma Coalition та International Psycho-educational Projects, міжнародний фахівець із роботи з травмою та втратою, запрошений експерт: Forbes, TV (Israel and Ukraine).

Ізраїльська коаліція травми — громадська організація яка об'єднує спеціалістів, які спеціалізуються на кризовому консультуванні. Одним з пріоритетних напрямів роботи Ізраїльської коаліції травми є навчання фахівців, які працюють з людьми, що постраждали внаслідок війни, стихійних лих та інших травматичних ситуацій.

Фахівці ізраїльської коаліції травми проводять навчання за такими напрямами:

1. Тренінги з першої психологічної допомоги
  2. Навчальні програми по роботі з військовими
  3. Навчальні програми з терапії ПТСР

Основними напрямами співпраці Національного університету «Запорізька Політехніка» з Ізраїльською коаліцією травми є:

• підвищення професійних кваліфікацій викладацького складу університету шляхом їхнього навчання в ізраїльських фахівців
  • грантова співпраця, метою якої є створення центру резільєнтності на базі нашого університету
  • сумісна наукова діяльність

Працюємо разом — розвиваємось разом!