Ми завжди відкриті до розширення партнерських відносин та обміну досвідом для вдосконалення освітньо-наукового процесу, тож сьогодні делегація Запорізької політехніки на чолі з ректором Віктором Грештою завітала до Університету митної справи та фінансів.

Наші заклади об'єднує спільна діяльність за економічними напрямами, і важливою метою наших науковців є розширення можливостей професійного зростання у галузі для здобувачів вищої освіти. Під час спілкування з ректором Бочаровим Дмитром Олександровичем, першим проректором Ченцовим Віктором Васильовичем та проректором з наукової роботи Приймаченком Дмитром Володимировичем напрацювали шляхи потенційної кооперації у сфері залучення професіоналів-практиків до навчального процесу для здобувачів за освітньою програмою «Митна справа», обговорили можливості реалізації спільних наукових досліджень, а також участь у грантових проєктах.

Не менш цікавим елементом візиту стала екскурсія залами музею університету та експозиціями, де наші представники мали нагоду побачити унікальні експонати, що відображають історію і сучасність економіки та митної справи України та інших країн світу. Також відвідали тематичні аудиторії, створені у співпраці з міжнародними партнерами, що свідчить про активну залученість зовнішніх стейкхолдерів у розбудові сучасного інноваційного освітнього середовища.

Щиро вдячні за теплий прийом, впевнені, що підписаний сьогодні меморандум про співробітництво – тільки початок нашого плідного партнерства на шляху до вдосконалення українського освітнього простору!