Сьогодні було підписано меморандум про співпрацю та партнерство між Національним університетом «Запорізька політехніка» в особі ректора Віктора Грешти та Національним університетом фізичного виховання і спорту України в особі ректора Євгенія Імаса.

Основною метою Меморандуму є співпраця університетів у сфері освітньо-наукової діяльності, розвитку інноваційних форм та методів освітнього процесу, організації спільних освітньо-наукових заходів як всеукраїнського, так і міжнародного рівня.

Така співпраця дасть можливість надавати взаємну методичну та технічну допомогу з організації освітніх занять і користування загальними бібліотечними фондами, обмінюватись інформацією щодо організації освітнього процесу та навчально-методичної роботи, проводити спільну наукову діяльність, зміцнити спортивні зв'язки та проводити навчально-тренувальні збори, спільні тренування, товариські і матчеві зустрічі.

Перспективним вважаємо напрямок взаємодії у питаннях розвитку нової освітньої програми «Кіберспорт».

Основними формами взаємодії стане організація спільного проведення освітніх заходів, спортивних змагань всеукраїнського та міжнародного рівня, стажування працівників, залучення фахівців до участі в науково-комунікативних заходах.

Сподіваємось, що підписання меморандуму стане початком міцної дружби та активної співпраці в питаннях розвитку спорту в Україні. Цьому також сприятиме призначення Віктора Грешти керівником відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України у Запорізькій області».