16 травня між Національним університетом «Запорізька політехніка», в особі ректора, професора Віктора Грешти та Національним університетом «Чернігівська політехніка», в особі ректора, Олега Новомлинця було укладено договір про співпрацю.

Підписання меморандуму — це початок нових партнерських відносин. Наші університети мають значний потенціал для інноваційних відкриттів та наукових досліджень в різних галузях: інженерія, інформаційні технології, енергетика, будівництво, архітектура, економіка тощо. Співпраця між потужними закладами освіти дає можливість організовувати та проводити спільні освітньо-наукові заходи, обмінюватися цікавими ідеями та створювати інноваційні перспективні проєкти на рівні сучасних європейських практик.

Ми також прагнемо до зміцнення зв'язків між нашими науково-дослідницькими центрами. Спільне проведення досліджень та обмін науковими знаннями дозволить нам здійснювати нові відкриття та працювати на розвиток нашої незламної країни.