Викладачі Запорізької політехніки протягом семестру проводили майстер-класи для учнів Запорізьких гімназій, №28, №93, №95, №97, №98, №107, Запорізького багатопрофільного ліцею №99, Запорізької спеціалізованої школи №100 та Хортицького академічного ліцею.

Для школярів з понад 70 класів було проведено 30 унікальних майстер-класів на теми з мови, медіаграмотності, психології, математики, енергетики, робототехніки, українського та європейського законодавства, фізики, 3D-моделювання, стартап-руху, IT-технологій, спорту та логістики.

Дякуємо Катерині Антонюк, Тетяні Біленко, Катерині Бондарчук, Галині Волинець, Ірині Воронюк, Анастасії Гармаш та студентці Анастасії Башлій, Олександру Денисенко, Анатолію Єршову, Наталії Жуковій, Жанні Камінській, Борису Кокареву, Світлані Лапкіній, Ганні Лаптєвій, Юлії Ліуш, Владиславу Міщенко, Ірині Назаренко, Наталії Островській, Вікторії Пальченковій, Антону Рябенку, Наталі Рябошапці, Ганні Скуртул, Марині Смоляровій, Сергію Танченко, Еліні Терещенко, Олексію Тимчуку, Вячеславу Трушевському, Олені Хавкіній, Олексію Шевченку, Дмитру Широкораду й Ользі Шиян за активну профорієнтаційну роботу!

Спільні зусилля — спільні здобутки!