17 травня в НУ «Запорізька політехніка» було проведено майстер-клас для внутрішньо переміщених школярів за ініціативи народного депутата Артема Кунаєва та ректора НУ «Запорізька політехніка» Віктора Грешти.

Команда Запорізької політехніки підготувала інтерактивний квест на п'яти локаціях з різної тематики:

• віртуальна реальність з повним зануренням у світ 3D
  • простір для керування дронами
  • програмування мікробіт
  • мехатроніка
  • розумний будинок

На кожній локації школярів супроводжували та допомагали набути нові навички викладачі та співробітники з електротехнічного факультету та факультету радіоелектроніки.

В рамках програми діти спробували себе у ролі операторів дронів, освоїли техніку роботи в окулярах VR-реальності, познайомилися з основами робототехніки та автоматизації процесів, займалися програмуванням та працювали з технологією розумного будинку.

Після основної частини школярі отримали солодкі подарунки та поспілкувалися з командою організаторів у теплій неформальній обстановці.

Наприкінці ректор університету Віктор Грешта подякував нашим гостям за активну участь у майстер-класі та запросив школярів відвідати майбутні заходи від Запорізької політехніки.