Матеріально-технічне забезпечення нормативних дисциплін, що викладаються на кафедрі «Інформаційні технології електронних засобів» в освітній програмі «Інтелектуальні технології мікросистемної техніки»

Інформаційні технології

Використовується лабораторія кафедри, де встановлено ліцензійне програмне забезпечення згідно корпоративної ліцензії

Теорія електричних кіл та сигналів

Обладнання навчальної лабораторії конструювання електронних пристроїв

Основи вбудованих систем

Проектор Acer X122, 3D принтер Profi+ midi, BrainPad classic, BrainPad Arcade, роботи OttoDIY, Orange Pi 2E plus, стенди на базі плат Arduino, стенд сортувальна станція на базі контролеру SE M580, стенд автоматичного регулювання тиску на базі контроллеру SE M340

Основи схемотехніки

Електро- та радіоматеріали

Металографічний мікроскоп МІМ8. Мікроскоп стереоскопічний МБС-9. Набір шліфів, зразки матеріалів. Набір для виготовлення шліфів, верстат шліфувальний

EDA-системи

Технічна електродинаміка

Стенди НВЧ 7 шт. (Генератори сигналів на діапазони 2 ГГц, 4 ГГц та 10 ГГц, вимірювальні лінії, резонатори, комплект хвилеводів, феритових вентилів, відгалужувачів, мікро та мілівольтметри)

Метрологія, стандартизація та сертифікація

Основи промислових інтерфейсів і протоколів

Логічний аналізатор Saleae 8 каналів; модуль SIM800L; осцилограф USB OSC482M c вбудованим генератором сигналів та логічним аналізатором; Адаптер для діагностування автомобіля K-line; Набір Arduino UNO; Конвертер USB2.0-UART; Конвертер двосторонній USB в RS-485.

Виробництво електронних апаратів

Мікроскоп інструментальний ММІ. Лінійка металева, штангенциркуль, мікрометр, кутомір універсальний, набір деталей та зразків.
EPLAN Education. User License 2.9
- 35 × EPLAN Education. Classroom License 2.9 (35 × Module: EPLAN Pages unlimited, 35 × Language: English, 35 × Language: Russian, 35 × Maximum number of computers allowed, 1 × Cross-domain usage)
- Module: EPLAN Pages unlimited (Language: English, Language: Russian)

Мехатроніка та робототехніка

Рухома платформа під керуванням Wi-Fi модулю NodeMCU V3 ESP8266; Рухома платформа з використанням лазерних датчиків відстані VL53L0X-V2 на шині I2C; Рухома платформа під керуванням Orange PI PC з використанням MPU-6050 GY-521;
Рухома платформа на базі польотного контролеру Ardupilot APM 2.8; Логічний аналізатор Saleae 8 каналів; осцилограф USB OSC482M c вбудованим генератором сигналів та логічним аналізатором

Обчислювальна техніка та мікропроцесори

Використовується спеціальне обладнання та програмне забезпечення, 1 програматор (власний), 5 плат розробника власних, 10 ПК

Технологія деталей

Набір деталей механізмів РЕЗ, що отримані методом різання, зварювання та паяння. Набір зразків із нанесеним покриттям.
Зразки різального інструменту: мечики, плашки, різці, фрези, розгортки, свердла, зенкера. Наочні посібники та стенди.
Набір пластмасових деталей механізмів РЕЗ. Зразки друкованих плат та заготовок плат

Проектування телекомунікаційних та радіотехнічних систем

Обладнання навчальної лабораторії конструювання електронних пристроїв

Телекомунікаційні системи

2 модулі GPRS (власні), 2 модулі WiFI (власні), 1 модуль LoRa (власний), стенд LoRaWAN (48 ауд)

Основи технології

Обладнання навчальної лабораторії технології та виробництва, Паяльна станція AOYUE Int 906; Фрезерний гравер; Токарний верстат; 3D принтер. Комплект промислових технологічних процесів (маршрутний та операційний опис).

Адитивні технології

Slic3r Prusa Slicer (opensource), Wanhao D7 WorkShop (licence), Repetier Host (licence), Repetier Server (licence).

AR/VR технології

Комп’ютер Материнська плата ASUS PRIME Z370-P, Оперативна пам’ять Kingston 16х2 (32Gb) Kit DDR4, 2666 MHz, HyperX Fury, Твердотільный накопичувач Samsung SSD 970 EVO М2 500Gb, PCI-E 4x, Корпус Deepcool TESSERACT BF Black, Блок живлення  Chieftec GPS-750C 750W, Процесор Intel Core i7-8700, Монітор Dell P2418D.
Коплект Oculus Rift
1. Гарнітура оптики, що може налаштовуватися.
2. Контролери Touch
3. Датчики, що дозволяють вільно рухатися у віртуальній реальності

Хмарні технології

Onshape for Education