31 липня за ініціативи та організації профкому студентів, студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка» та молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» відбувся благодійний захід для фанатів культової всесвітньої франшизи — Marvel Quiz, під час якого було зібрано кошти для наших захисників.

У гостинному просторі Незламного хабу Орбіта позмагатися у знанні кіновсесвіту Marvel зібралась молодь нашого міста — представники молодіжних організацій АТ «Мотор Січ», ПАТ «Запоріжсталь», студенти НУ «Запорізька політехніка», Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького, Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного, Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету, ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ», ВСП ЗЕФК НУ «Запорізька політехніка».

У грі взяли участь 9 команд. Запекла боротьба тривала три раунди. Учасники демонстрували знання про улюблених героїв та злодіїв кіновсесвіту Marvel. Вікторина складалась як із цікавих питань за класичними коміксами, так і з питань за сучасними фільмами та серіалами.

Переможцями стала команда Запорізької політехніки «DEADПУЛЬКИ», яка набрала максимальну кількість балів та вразила своєю ерудицією і швидкістю відповідей.

До нових зустрічей у світі Marvel!