13 квітня в Києві відбувся Міжнародний фестиваль метафоричних карт і психологічних практик «МАКсимум», організований Інститутом психології розвитку «МАКсимум».

Тренери представили 19 майстер-класів від 19 експертів у роботі з метафоричними асоціативними картами (МАК) зі всієї України (Київ, Вінниця, Ірпінь, Запоріжжя, Львів, Ужгород, Тернопіль). Програма була спрямована на знайомство з практичними методиками роботи з метафоричними картками та підвищення професійної компетентності у роботі з метафорою.

Один з майстер-класів першої лінійки проводила психологиня, доцентка кафедри психології, кандидатка психологічних наук, авторка МАК Тетяна Бородулькіна. Під час її майстер-класу під назвою «Подорож, яка змінює та зцілює» учасники досліджували себе та своє життя, спробували знайти відповіді на запитання екзистенційного змісту; ознайомилися з авторською технікою з використанням МАК та арттехнік «Подорож, яка змінює та зцілює» та з авторськими МАК-актуалізації екзистенційних смислів «Роздуми карпатською стежкою».

Представниками НУ «Запорізька політехніка» були також магістранти кафедри психології: Катерина Філоненко, Софія Чередниченко, Віталій Вакуленко, Олена Чубатенко (група СН-113м), Лілія Грипич, Ганна Грипич, Юлія Сердюкова, Ольга Сагамонова, Юлія Федорова, Оксана Кліменкова, Ірина Юдіна, Анастасія Гончарова, Катерина Петуніна, Лілія Шило (групи СНз-113м, СНз-123м).

Кафедра психології висловлює величезну вдячність організаторам фестивалю — керівниці ІПР «МАКсимум» Ніці Верніковій та її помічниці Тетяні Кирийок — за ефективну організацію професійного простору!