Вже понад 111 років Rallye Monte-Carlo збирає кращих автомобілістів на набережній Монако. Україна стала тридцятою країною-учасницею Rallye Monte-Carlo!

З прапором України на українському «Запорожці» проїхали Європою! У кожному великому місті зустрічалися з громадою, фанатами автомобілів марки ЗАЗ і нашими вимушеними переселенцями.

17 березня капітан національної збірної команди України з автомобільного спорту у міжнародному змаганні «25е RALLYE MONTE-CARLO HISTORIQUE» чемпіон України з авторалі Роман Щипков разом зі своїм авто завітав й до Національного університету «Запорізька політехніка». Відвідав кафедри «Автомобілі» та «Електропривод та автоматизація промислових установок».

Роман зустрівся з ректором Запорізької політехніки Віктором Грештою. Під час зустрічі було обговорено початок нового проєкту зі створення електричної версії легендарного ЗАЗу з перспективою взяти участь в Е-серії змагань Rallye Monte-Carlo в майбутньому.

Запорізька політехніка завжди була й буде кузнею інженерних кадрів для нашої промисловості. Ми поєднуємо досвід, нові технології та любов до свого рідного краю.