З 1 квітня по 27 травня студенти Запорізької політехніки проходили курс з тактичної медицини та мінної безпеки «Не мирні навички мирного жителя» від громадської організації «Доречні»

Щопонеділка упродовж двох місяців разом з інструкторами тренінгу — кваліфікованими парамедиками, які мають досвід роботи в усіх напрямах надзвичайних ситуацій — учасники опановували життєво важливі навички домедичної допомоги. Вони дізналися про основи тактичної медицини, ознайомились з видами мін та вибухових пристроїв, вивчили порядок дій та правила поведінки у разі виявленні таких загроз.

Студенти закріпили теоретичні знання практикою, навчились правильно діяти в екстремальних умовах та надавати допомогу у критичних ситуаціях.

Під час останнього заняття учасники успішно склали практичний іспит та отримали відповідні сертифікати.

Курс створено за фінансової підтримки проєкту «Змістовно». Проведення заходу реалізовано громадською організацією «Доречні» за сприяння профкому студентів та студентського самоврядування університету.

Ми дякуємо ГО «Доречні» за ініціативу та реалізацію цікавого та корисного проєкту! У реаліях сьогодення такі знання потрібні кожному!