23 серпня в нашому університеті відбувся круглий стіл «Концептуальні засади реалізації проєкту запровадження профільної освіти в загальноосвітніх закладах м. Запоріжжя спільно з Запорізькою політехнікою» за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. У ньому взяли участь директори шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області, директори закладів фахової передвищої освіти та позашкільних закладів освіти.

Головна мета зустрічі — презентація освітніх ініціатив та профорієнтаційних заходів для закладів освіти від Запорізької політехніки.

Ректор університету Віктор Грешта привітав освітян з Днем Державного Прапора і з Днем Незалежності України, а також з початком нового навчального року. Подякував за активну позицію та кропітку роботу адміністрації та педагогічних колективів закладів освіти. Сьогодні надважливо продовжувати працювати та розвивати освіту, формувати сучасні навички з науково-дослідницької та інженерної діяльності, формувати сталий інтерес до інженерно-технічних професій.

Директорка департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк зазначила, що Запорізька політехніка — це університет можливостей, а запропоновані освітні проєкти дозволяють здобувати практичні вміння та навички. Разом ми забезпечуємо стабільний розвиток дітям, які вже не перший рік навчаються в надскладних умовах.

Під час круглого столу відбулось урочисте нагородження педагогічних колективів подяками за плідну співпрацю. Ми пишаємось надшвидким темпом розвитку нашої співпраці. Дякуємо за мотивацію до активних дій! Фото з нагородження шукайте за посиланням: https://fex.net/ru/s/sfcvctc

Головною спікеркою зустрічі виступила директорка Навчально-науково-виробничого центру «Запорізький регіональний центр політехнічної освіти» Тетяна Соловйова. За минулий навчальний рік було проведено багато цікавих та різноманітних заходів. Під час зустрічі було презентовано проєкти зі STEM-освіти, щорічні профорієнтаційні та освітні заходи та представлено нові проєкти від Запорізької політехніки.

Ніч науки, майстер-класи, інтерактивні проєкти, олімпіади, екскурсії, гуртки професійного спрямування, підготовчі курси, дні відкритих дверей, Career Forum, спортивні змагання, корисні канікули, Науковий тиждень — тільки у Запорізькій політехніці!

Працюємо разом — розвиваємось разом!