21 червня в НУ «Запорізька політехніка» відбувся круглий стіл «Ефективність психосоціальної підтримки та шляхи її реалізації», ініційований представниками виховного відділу та психологічної служби університету.

Мета заходу — напрацювання дієвих механізмів реалізації соціальних проєктів з психологічної підтримки для різних верств населення. У зустрічі взяли участь представники понад 20 українських та міжнародних благодійних фондів та громадських організацій, а також заклади вищої освіти, на базі яких вже відкрито реабілітаційні центри та центри психологічної допомоги.

З вітальним словом виступив ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, подякував за велику роботу, завдяки якій з початку повномасштабного вторгнення тисячі людей змогли пережити складні періоди свого життя. Він наголосив на необхідності формування системи взаємодії благодійних організацій з університетами задля спільного протистояння викликам сьогодення та задоволення потреб з психосоціальної підтримки як цивільного населення, так і військовослужбовців та ветеранів війни.

Проректор Андрій Іванченко презентував університет і напрями його діяльності, а команда психологічної служби університету розповіла про ініціативи Запорізької політехніки у сфері захисту ментального здоров'я.

Учасники обговорили важливі питання:

• шляхи реалізації психосоціальної підтримки у закладі вищої освіти
  • виклики для діяльності психологічних служб та проєктів ментального здоров'я у Запорізькому регіоні
  • робота психологічної служби: проблеми та перспективи у закладі вищої освіти
  • взаємодія психологічних служб, благодійних фондів та громадських організацій у процесах психосоціальної підтримки

Працюємо разом — розвиваємось разом!