15 жовтня відбулась Конференція трудового колективу Національного університету «Запорізька політехніка».

Розпочав конференцію ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта. Він анонсував інноваційні проєкти, що відкривають нові можливості нашого університету та забезпечать його сталий розвиток, а також подякував співробітникам за активну роботу під час вступної кампанії.

Проректор Андрій Іванченко доповів про вибори до складу Конференції трудового колективу НУ «Запорізька політехніка» та затвердження квот представництва.

Зміни у складі комісії за трудовими спорами Національного університету «Запорізька політехніка» презентував голова профбюро співробітників транспортного факультету Олександр Тарасенко.

Про обрання виборних представників (членів) вченої ради Університету повідомив учений секретар Віктор Кузьмін.

Комісією з нагородження було представлено кандидатури до відзначення державними нагородами.

Дякуємо всім делегатам конференції трудового колективу Національного університету «Запорізька політехніка» за роботу впродовж 2019–2024 років!