17 квітні педагогічні працівники переміщених відокремлених структурних підрозділів Національного університету «Запорізька політехніка» — Бердянського машинобудівного та Токмацького механічного фахових коледжів отримали комп'ютерну техніку від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Така допомога дозволить забезпечити якісний освітній процес в дистанційному форматі.

Це стало можливим за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії «HP» та «Microsoft»

Отримані ноутбуки допоможуть педагогічним працівникам коледжів забезпечувати безперервний освітній процес у дистанційному форматі.

Щиро вдячні за допомогу!