28 червня на базі ЛНТУ відбулись захисти інноваційних проєктів учасників хакатону «Енергетика майбутнього». Серед них і проєкт команди «Ексергія» від Запорізької політехніки.

Протягом трьох днів учасники хакатону вдосконалювали пітчі власних проєктів під керівництвом менторів, а під час фіналу презентували інноваційні ідеї у сфері відновлювальної енергетики.

Попри те, що наша команда не посіла призове місце, ми пишаємось її учасниками й, впевнені, що робота з ідеєю продовжиться та знайде відображення в наукових роботах, а також сформує основу майбутніх комерційних досягнень студентів!

Фінал хакатону «Енергетика майбутнього» організовано Енерго-Інноваційним Хабом ЛНТУ, як компонент «Професійних кваліфікацій» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини, в межах реалізації проєкту «Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes» та за ініціативи ГО «Школа енергоефективності».