Ви є тут

Головна
Карантин дистанційне навчання

З 12 березня 2020 року по 24 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин, у зв'язку з чим аудиторні заняття на факультеті міжнародного туризму та економіки змінили свій формат, а викладачі та студенти максимально переведені на роботу в гнучкому та дистанційному режимі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, забезпечуючи повноцінний освітній процес.

Карантинні заходи стали для всіх викликом, але не перешкодою для ефективного освітнього процесу, тому викладачі чотирьох кафедр факультету разом зі студентами використовують альтернативні форми й засоби для здобуття якісних теоретичних знань та практичних навичок, не порушуючи графіку освітнього процесу майбутніх фахівців спеціальностей факультету. Студенти факультету зустрічаються зі своїми викладачами не в аудиторіях університету, а в мережі Internet, застосовуючи "Систему дистанційного навчання НУ «Запорізька політехніка»"  чи будь які інші мобільні платформи навчання, інструменти відеоконференцій та спілкування у додатках та відео-чатах Zoom, Google Classroom, Viber, Skype, Messenger, Facebook, Telegram, e-mail та інші.

Деканат, куратори академічних груп, старости постійно підтримують зв'язок зі студентами, координуючи навчання здобувачів освіти.

Карантин не завадив і науковому спілкуванню: викладачі та студенти беруть участь у роботі Internet- та дистанційних конференцій, зокрема: Міжнародна науково-практична конференція «Адміністративно-територіальні vs. економічно-просторові кордони регіонів» (КНЕУ, 19-20 березня 2020 року); Щорічна науково-практична конференція викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів «Тиждень науки-2020» (Національний університет «Запорізька політехніка», 13-17 квітня 2020 року); ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентоспроможна модель інноваційного розвитку економіки України» (ЦНТУ, 14 квітня 2020 року) та інших. Науковці мали можливість висловити свої думки стосовно соціально-економічних векторів розвитку на мікро-, мезо- та макрорівні, туристично-рекреаційного потенціалу України, впровадження інновацій у різних сферах економіки, у тому числі у туристичній індустрії; а також оприлюднити результати своїх досліджень. Така форма наукової комунікації розкриває широкі горизонти для наукових досліджень та підвищує кваліфікацію майбутніх фахівців.

За офіційною інформацією Міністерства освіти і науки України для студентів закладів вищої освіти, не випускних років, навчальний рік завершиться так, як і планувалося. Екзаменаційно-залікові сесії університети зможуть провести дистанційно, тому, у разі продовження карантину, готуємось і до такого сценарію подій.

Період карантину відкриває можливості й для самовдосконалення та інформальної освіти: безліч Internet-ресурсів відкрили доступ, то ж цей період часу можна використати для розвитку своїх лідерських здібностей, ораторського мистецтва чи вивчення іноземної мови. Сьогодні пропонуються віртуальні екскурсії, он-лайн вистави та концерти. Позитивний настрій та приємні емоції підвищують імунітет і знижують ризик захворювання.

Шановні студенти та викладачі! Щоб ми мали можливість якнайшвидше зустрітися з Вами й продовжити процес навчання у звичному форматі, наполегливо рекомендую з відповідальністю ставитися до офіційних рекомендацій щодо захисту від коронавірусу COVID-19, не забувати про дотримання санітарно-гігієнічних норм та проведення профілактичних заходів, які мінімізують ризик захворювання, збережуть Ваше здоров'я та здоров'я Ваших близьких. Залишайтеся вдома, продовжуємо працювати дистанційно. Бережіть себе й допомагайте тим, хто цього потребує!

З повагою та турботою, декан факультету міжнародного туризму та економіки Олена Васильєва