Ви є тут

Головна

Відомо, що застосування інтерактивних технологій в освітньому процесі дозволяє вивчення будь-якої теми перетворити на креативний та цікавий процес! А знайомство не тільки з традиційно відомими формами роботи психолога, але і з сучасними психологічними інструментами розширює професійні уявлення майбутніх фахівців. Так, з нагоди підготовки до Всесвітнього дня психічного здоров'я на практичних заняттях з навчальної дисципліни «Практикум із загальної психології» здобувачі другого курсу спеціальності 053 «Психологія» (група СН-112) в супроводі доцента кафедри психології Тетяни Бородулькіної знайомилися з психологічною грою «Power Inside online» («Сила всередині»), розробленою українськими спеціалістами: ігротехніками Костянтином Галюком (керівник тренінгової компанії «Академія гри»), Юлією Галюк та перинатальним психологом Дар'єю Кунченко.

Під час гри студентська група розділилася на гравців та спостерігачів, у кожного з яких були свої завдання. Гравці могли, виконуючи завдання гри та рухаючись по ігровому полю, віднайти внутрішній ресурс, свою внутрішню силу, відшукати нові стратегії поведінки у звичних для себе ситуаціях. Через проживання ігрових ситуацій та допомагаючи казковим персонажам гри, гравці вчилися знаходити вихід з актуальних для себе життєвих ситуацій. «Це допомагає бути в ресурсі, оскільки допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі», — стверджують автори гри «Power Inside online».

У спостерігачів теж була своя місія під час гри. Кожний з них грав роль «Янгола-спостерігача» для одного зі своїх одногрупників-гравців, споглядав за діями «свого» гравця, відстежував типові та креативні стратегії поведінки, реакції, які заважали або допомагали у вирішенні конкретної ситуації їхніх «підопічних».

В кінці заняття учасники поділилися своїми враженнями від гри та отриманим досвідом. Другокурсники продемонстрували високий рівень зацікавленості процесом, проявили креативність у пошуку нових стратегій поведінки в складних для себе ситуаціях та отримали оригінальний практичний досвід, який розширив їх професійний кругозір.

Заняття проведене у межах впровадження та реалізації проєкту Міністерства освіти і науки України «Психосоціальна підтримка та психологічна допомога на всіх рівнях освіти».


 

Зображення

Зображення

Зображення