Ви є тут

Головна

Доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності — Дмитро Плинокос взяв участь у програмі StarterAcademia, яку проводила компанія YEP спільно з Університетом Тарту (Естонія). Робота учасників програми проходила протягом 3 місяців з викладачами і менторами з України та Естонії і була спрямована на більш детальне вивчення і практичний досвід у створенні команди стартапу, роботі над стартапом, підготовці презентації, пітчінгу своїх ідей. Навчання та практичні заняття проходили англійською мовою, що дозволило отримати додаткову практику під час навчання та посилити мовні компетенції викладачів.

До роботи в командах долучилися понад 50 викладачів з різних університетів України, які викладають або планують викладати дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами». Ця дисципліна є інноваційною як за своїм змістом, так і за можливостями, які надаються студентам та викладачам. По закінченню курсу студенти можуть подати свої проєкти на розгляд журі в компанію YEP, попрацювати з менторами, набути цікавий досвід розвитку свого стартапу або навіть знайти інвесторів для власної справи.

Ця дисципліна впроваджується в університетах за спільної підтримки компанії YEP, Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації агенції USAID. Викладачі програми проходять додаткове міжнародне навчання та стажування. В Запорізькій Політехніці ця дисципліна викладається найдосвідченішими викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності для студентів освітніх програм «Економіка бізнесу», «Економіка підприємства», «Менеджмент у будівництві», «Управління проєктами».

Команда «CODERS», в яку входив доцент Дмитро Плинокос, об'єднала колег з Національного університету «Запорізька Політехніка», Луцького національного технічного університету, Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Харківського національного університету ім. Каразіна. Високий рівень кваліфікації, умінь та навичок дозволив команді доц. Плинокоса Д.Д. перемогти у конкурсі стартапів для викладачів, який проходив 12.12.2022 р. Під час презентації свого стартап проєкту українсько-естонському журі команда отримала схвальні відгуки, як за ідею стартапу, так і за презентацію ідеї. Тому наступним кроком команди буде спроба переконати міжнародне журі у м. Тарту (Естонія) на конференції « sTARTUp Day » у березні 2023 року!

Команда переможців отримала відзнаки та сертифікати від організаторів та від університетів, які вони будуть представляти на міжнародному рівні.

Більш детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням https://fb.watch/hxzf9YxtJl/ та на сайті http://www.yepworld.org/ua/