29 травня в НУ «Запорізька політехніка» відбулась інформаційна зустріч з регіональним координатором Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» Сергієм Дружиніним, у якій взяли участь представники різних факультетів, викладацький склад кафедри психології та практичні психологи коледжів.

Розпочав розмову проректор Андрій Іванченко, наголосивши на важливості покращення ментальної стійкості, викладачів, співробітників та студентів Запорізької політехніки.

Під час зустрічі Сергій детально розповів про причини та стратегії подолання стигматизації звертань до психологів, а також ігнорування наявних проблем з ментальним здоров'ям. Він також звернув увагу на програми реінтеграції ветеранів і ветеранок у суспільство і роль закладів вищої освіти у цьому процесі.

Представили практичного психолога, який буде працювати з різноманітними запитами студентів і співробітниками університету, Миколу Новотарского. Він розповів про плани з розвитку кабінету ментального здоров'я у Запорізькій політехніці: взаємодія з іншими підрозділами, майбутню співпрацю з міжнародними організаціями, проведення тренінгів, психоедукаційних лекцій і майстер-класів для усіх охочих.

Учасники зустрічі отримали відповіді на запитання про участь у регіональних програмах підтримки, профілактику вигоряння, матеріальну підтримку хабів, розробку навчальних програм для студентів.

Працюємо разом — зростаємо разом!