Ви є тут

Головна

29 листопада в Києві відбувся III Національний форум з інтелектуальної власності та інновацій IP LET FORUM 2024: Law, Economy, Technology — законодавство, економіка та технології, об'єднані інтелектуальною власністю. Він пройшов за участі основних стейкхолдерів сфери інтелектуальної власності для обговорення комплексних питань на перетині IP та інновацій, що виникають у процесі наближення українського законодавства, національного ринку та інноваційного потенціалу України до ЄС.

Організатори форуму: Міністерство економіки України та IP-офіс. Захід відбуватиметься в межах співпраці зі Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (WIPO).

Спікери семи сесій IP LET FORUM 2024 розкрили такі питання:

  • інтеграційні IP-процеси: все ближче до ЄС
  • національний бренд: «Зроблено в Україні»
  • майбутнє креативних індустрій: як цифровізація трансформує підходи до ІР
  • нові практики IP-захисту: впроваджуємо найкраще
  • від стартапів до мегапроєктів: інноваційна інфраструктура як ключ до розвитку
  • географічна ідентичність: від народних промислів та крафту до національного виробника
  • комерціалізація інтелектуальної власності: перетворення ідей на прибуток

Університет представляли на форумі проректор з наукової роботи Вадим Шаломєєв та в.о. начальника науково-дослідної частини Наталя Висоцька.

Також під час заходу відбулася експозиція інноваційних розробок від представників мережі Центрів підтримки технологій та інновацій (TISC — Technology and Innovation Support Centers). Відвідувачі побачили 20 передових технологічних рішень провідних закладів вищої освіти, наукових установ, торгово-промислових палат: від тренажера віртуальної реальності до комплексних інженерних рішень у сфері MedTech.

Наш університет було представлено двома розробками:

  • «Розробка і дослідження деформівних магнієвих сплавів для біодеградуючих конструкцій при стентуванні і остеосинтезі» (автори — ректор Віктор Грешта та проректор Вадим Шаломєєв).
  • «Спосіб термічної обробки інструментальної сталі для підвищення опору ударному руйнуванню» (автори — завідувач кафедри інтегрованих технологій зварювання та моделювання конструкцій Олексій Капустян і професор Михайло Бриков).

Розвиваємось разом!


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення