З нагоди тридцятиріччя факультету економіки та управління 23-24 травня була проведена II Міжнародна науково-практична конференція «Відновлення України та її регіонів у контексті глобальних трендів: управління, адміністрування та забезпечення».

У конференції взяли участь понад 73 освітні і наукові установи з 5 країн світу та 18 міст України. Усього було 300 учасників, серед яких 60 студентів. Широка географія, специфіка діяльності та практичний досвід учасників дозволили всебічно висвітлити актуальні проблеми сьогодення і запропонували ряд рішень.

Конференція проводилася у змішаному форматі. На відкритті конференції з привітальним словом виступили проректори Андрій Іванченко та Валерій Наумик, декан ФЕУ Владислав Корольков, директорка Української асоціації з менеджменту та бізнес-освіти Людмила Горохова, головна редакторка всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік» Зоя Слободянюк.

У перший день, на пленарному засіданні, було представлено 10 доповідей.

Другий день конференції був присвячений проведенню панельних дискусій за секціями:

• Секція 1. Ключові аспекти повоєнного розвитку: економічний, політичний, соціокультурний та міжнародний контекст.
  • Секція 2. Фінансово-економічна безпека в системі відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів.
  • Секція 3. Облік, аудит та оподаткування в контексті відновлення України в умовах глобалізації економіки.
  • Секція 4. Менеджмент та адміністрування в умовах воєнного часу та періоду повоєнного відновлення економіки України і її регіонів.
  • Секція 5. Маркетинг і логістика в контексті глобальних трендів.
  • Секція 6. Оздоровча фізична культура, спорт, фітнес та рекреація в контексті відновлення України та її регіонів.

Доповідачі провели детальний аналіз економічних стратегій для відновлення економіки України після війни; обговорили інвестиційні можливості розвитку малого та середнього бізнесу, роль політичних реформ та стабільності у відновленні країни, вплив міжнародної підтримки та співпраці, перспективи відновлення соціальної інфраструктури, освіти, культури, а також психологічну реабілітацію та інтеграцію ветеранів і населення.

Висловлюємо щиру подяку співорганізаторам конференції, а саме: Українській асоціації з менеджменту та бізнес-освіти, Запорізькій торгово-промисловій палаті, Східно-Баварському технічному університету Амберг-Вайден (Німеччина), Університету Градец Кралове (Чехія), Економічному університету-Варна (Болгарія), Академії Куявсько-поморській (Польща), Ягеллонському університету (Польща), Арієльському університету (Ізраїль).

Дякуємо всім учасникам конференції! Чекаємо на наших майбутніх наукових заходах!