В листопаді кафедра «Маркетинг та логістика» анонсувала проведення третьої благодійної акції допомоги притулку для безпритульних тварин «Дай лапу, друг!» в два етапи.

З 1 лютого 2023 р. розпочинається ІІ етап акції. Відповідальною за проведення акції від кафедри є старша викладачка — Ірина Кочнова.

В акції можуть взяти участь усі охочі: студенти НУ «Запорізька політехніка», викладачі, учні шкіл та коледжів м. Запоріжжя.

Акція передбачає збір коштів (банка Монобанку) та необхідних для притулку речей: теплі ковдри, підстилки, корм для собак.

Збір речей відбуватиметься щоп'ятниці в головному корпусі ауд.281 (2-й поверх) з 10.00 до 13.00 або за попередньою домовленістю за номером (067)612-22-36 в інший день.

Безпритульні тварини постійно потребують нашої допомоги і підтримки у будь-якому форматі. Цей притулок існує тільки завдяки допомоги волонтерів та небайдужих людей. Не залишаймося байдужими!

Номер картки банки: 5375 4112 0323 0847