Студенти Національного університету «Запорізька політехніка» у складі збірної команди Запорізької області зі спортивної аеробіки вибороли 1 загальнокомандне місце Кубку України зі спортивної аеробіки, який проходив 26–27 листопада у Києві!

У здобутку збірної команди 3 золоті (A-Step, A-Dance, Mixed pairs) і 3 срібні нагороди (IM, Trio, Groups).

Це досягнення — плід нескінченної праці та великого захоплення. Перемогу здобували такі студенти: Аліна Овсяннікова (МТЕ-110) (A-Step), Вероніка Сидорова (УФКС-110) (Trio, Groups, A-Step), Марина Куцева (УФКС-121) (Trio, Groups, A-Dance, A-Step), Артем Кокарев (КНТ-123) (IM, Mixed Pairs, A-Step), Тетяна Мартинова (ФЕУ-913) (Trio, Groups, A-Dance, A-Step), Ксенія Сахно (ФЕУ-913) (A-Dance) та випускниця, майстриня спорту України міжнародного класу України, Дар'я Суботіна (Groups, A-Step).

Головна тренерка команди — завідувачка кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту, докторка педагогічних наук, професорка, заслужена тренерка України Світлана Атаманюк. Тренери команди — викладачка кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту, майстриня спорту України міжнародного класу Дар'я Соляник і випускниця Запорізької політехніки, майстриня спорту України міжнародного класу Олександра Плохотнікова.

Бажаємо нашим переможцям подальших успіхів, нових здобутків та натхнення для досягнення ще більших висот у світі спорту. Ваша відданість і наполеглива праця є величезним джерелом натхнення для нас усіх!