16 березня було проведено I Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Фізична культура і спорт: традиції, досвід, інновації».

Напрями роботи конференції:

1. Інноваційні технології у фізичному вихованні різних верств населення.
  2. Олімпійський, професійний та параолімпійський спорт.
  3. Теоретико-методологічні основи професійної підготовки фахівців з фізичного виховання.
  4. Адаптивна фізична культура, фізична реабілітація, ерготерапія та кінезіотерапія.

До конференції долучилися понад 70 освітян. З доповідями та інформаційними повідомленнями виступили 15 представників кафедри УФКС, а також представники Національного університету Чернігівський колегіум імені Т.Г. Шевченка, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Харківської державної академії фізичної культури.

Найбільший інтерес присутніх та жваве обговорення викликали доповіді: «Воєнний стрес дітей та підлітків: засоби стресопрофілактики на уроках фізичної культури» (Жáра Г.І., Герасименко Т.О.), «Особливості нідерландської системи навчання плаванню» (Глущенко Н.В.), «Міжнародні наукові проекти: практико-орієнтовані дослідження» (Чухланцева Н.В.), «Спортивні ігри в системі професійної підготовки студентів спеціальності 017 фізична культура і спорт» (Чередниченко І.А., Брухно Е.Л.).

За підсумками заходу планується публікація тез доповідей, а також колективної монографії учасників конференції