24–25 листопада в НУ «Запорізька політехніка» відбулися консультації з фіналу I Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнів старшого шкільного віку закладів загальної середньої освіти та коледжів міста Запоріжжя «Стратегія фірми Запоріжжя — 2023», під час яких молодь мала можливість поринути в ризиковий і захопливий світ ринкової конкуренції та спробувати себе в ролі керівників компаній. Відкрив цей захід ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та побажав успіхів всім його учасникам.

Організаторами заходу виступили компанія інтелектуальних технологій за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Національний університет «Запорізька політехніка», Заклад позашкільної освіти «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ» Запорізької міської ради стали партнерами заходу.

У бізнес-турнірі брали участь учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та студенти коледжів міста Запоріжжя.

Після реєстрації кожен учасник отримав підприємство в симуляторі ViAL+, опинився в ролі його директора та керував роботою всіх його відділів: виробничого, маркетингу і збуту, бухгалтерії, відділу кадрів, аналітичного. Поринувши в ризиковий і захопливий світ ринкової конкуренції учасники заходу намагалися досягти кращих показників своєї компанії з-поміж конкурентів та перемогти.

Як ментори до команд були прикріплені студенти факультету економіки та управління НУ «Запорізька політехніка», які здійснювали підтримку та консультування учасників бізнес-турніру. Середовище бізнес-симулятора ViAL+ реалістично відтворює структуру виробничого підприємства й цілого сегменту ринку, що дозволило отримати унікальний досвід студентам та інакше сприймати обрану для навчання спеціальність. Робота в команді сприяла створенню дружньої атмосфери та отриманню найкращого результату в інтерактивному змаганні управління smart-компаніями.

Генеральний директор ТОВ «Компанія інтелектуальних технологій» Віталій Паздрій підбив підсумки та вручив всім учасникам бізнес-турніру дипломи фіналіста. Переможцями стали:

І місце – команда «Молоко Козецьке»: учасник турніру Владислав Дубров, студент 1 курсу Запорізького авіаційного фахового коледжу ім. О.Г. Івченка; ментор Данило Плетінь, студент групи БК-913 факультету інформаційної безпеки та електронних комунікацій.

II місце – команда «Молочна Хортиця»: учасник турніру Роман Брадік, студент 1 курсу Запорізького авіаційного фахового коледжу ім. О.Г. Івченка; ментор Аліса Мамедова, студентка групи ФЕУ-612 факультету економіки та управління.

III місце – команда «Молочне Дніпро»: учасник турніру Гліб Шабалін, студент 1 курсу Запорізького авіаційного фахового коледжу ім. О.Г. Івченка; ментор Марк Токман, студент групи ФЕУ-112 факультету економіки та управління.

Декан ФЕУ Владислав Корольков привітав всіх учасників та вручив цінні призи та сертифікати-запрошення на всі заходи, які будуть проводитись в НУ «Запорізька політехніка» у 2023 – 2024 рр.

Лєвіна Наталія Віталіївна, директорка Закладу позашкільної освіти «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ» відмітила, що участь у турнірі талановитої запорізької молоді мотивує їх на освоєння економічних спеціальностей та майбутню успішну кар'єру в бізнесі.

Вітаємо переможців та чекаємо усіх на майбутніх заходах від Запорізької політехніки!