Кафедра соціальної роботи та психології факультету соціальних наук Національного університету «Запорізька політехніка» запрошує всіх бажаючих на гостьову бінарну онлайн-лекцію «МЕТОД ХІБУКІ-ТЕРАПІЇ В РОБОТІ З ДИТЯЧОЮ ТРАВМОЮ», яку проведуть Дафна Шарон-Максімов (освітня психологиня, міжнародна експертка з роботи з кризами та травмою у дітей та підлітків, авторка та ідеологиня проєкту HIBUKI THERAPY, директорка Благодійного реабілітаційного центру Kinder Velt (Україна); Ізраїль) та Альона Садикіна (психологиня (TMS Rehabilitation Center), аспірантка кафедри освіти і управління освітнім закладом Класичного приватного університету, випускниця НУ «Запорізька політехніка» ОП 053 Психологія, Україна).

Гостьова лекція проводиться в рамках вивчення магістрантами-психологами навчальної дисципліни «Кризова психологія» (ОП 053 Психологія).

Організатор лекції:

Кафедра соціальної роботи та психології, ФСН, НУ «Запорізька політехніка» (ОП Психологія, Соціальна робота).

Співорганізаторами лекції є:

• Кафедра спеціальної освіти, ФУФКС, НУ «Запорізька політехніка» (ОП Корекційна освіта);
  • Кафедра соціальної освіти та соціальної роботи, УДУ імені Михайла Драгоманова, Київ (ОП Соціальна робота, Соціальна педагогіка та Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю);
  • Кафедра психології, ФПП, ТНПУ імені Володимира Гнатюка, Тернопіль (ОП Психологія бізнесу і управління).

Лекція відбудеться 10 травня 2023 р. на платформі ZOOM з 17.00 до 19.00.

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/87647207249?pwd=cE9Qc2pMZlBHVCtLSGZpa3lVclU4QT09

Ідентифікатор конференції: 876 4720 7249
Код доступу: 518557