Кафедра соціальної роботи та психології факультету соціальних наук Національного університету «Запорізька політехніка» запрошує всіх охочих на гостьову онлайн-лекцію «Кризові інтервенції в роботі з втратою», яку проведе Катерина Ракитянська, кризова психологиня Центру допомоги врятованим, гештальт-терапевтка, сімейна, групова, артпсихотерапевтка, випускниця НУ «Запорізька політехніка» ОП 053 Психологія (Запоріжжя, Україна).

Значні ситуативні зміни, непередбачені трагічні події – завжди супроводжуються втратами, які призводять до кризи. Але не у всіх випадках у людини вистачає ресурсу самостійно вийти з кризового стану. Як допомогти людині в цьому стані, що робити на кожній стадії проживання втрати? Все це буде розглядатися під час лекції.

Гостьова лекція проводиться в рамках вивчення магістрантами-психологами навчальної дисципліни «Кризова психологія» (ОП 053 Психологія).

Організатор лекції:

Кафедра соціальної роботи та психології, ФСН, НУ «Запорізька політехніка» (ОП Психологія, Соціальна робота).

Співорганізатор лекції:

Кафедра соціальної освіти та соціальної роботи, УДУ імені Михайла Драгоманова, Київ (ОП Соціальна робота, Соціальна педагогіка та Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю).

Лекція відбудеться 16 травня 2023 р. на платформі ZOOM. Початок о 18.00.

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/89203424549?pwd=Vy9zMExsMjhQUnZaQ21OMU5CUnE4dz09

Ідентифікатор конференції: 892 0342 4549
Код доступу: 504046