28 травня кафедра «Маркетинг та логістика» урочисто підбила підсумки університетського конкурсу «Студентська соціальна реклама — 2024!» та визначила переможців. У цьому році проведення конкурсу присвячено до 30-річчя факультету економіки та управління.

Фінал конкурсу розпочався з вітального слова проректора Андрія Іванченка та очільниці конкурсної комісії, завідувачки кафедри маркетингу та логістики Владислави Лифар, які побажали успіхів конкурсантам.

У цьому році до організації й проведення конкурсу доєдналися наші стейкхолдери:

• Валерій Крайній — заступник голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців, депутат ВРУ 6 скликання
  • Олексій Пучков — директор ТОВ «Урожай»
  • Тетяна Терещенко — начальниця служби персоналу Кліон-груп
  • Володимир Важненко — директор з розвитку Компанії «Прогрес»

Усього на конкурс надійшло 26 робіт від студентів нашого університету, коледжів та університетів інших міст. У фінал вийшло 8 робіт, які набрали найбільшу кількість балів за результатами оцінок конкурсної комісії та голосування в телеграм-каналі.

Фіналістами конкурсу стали:

• студентка 4 курсу БАД-530 Анастасія Коваль в тематичному напрямі «Відповідальне споживання»
  • студентка 4 курсу БАД-530 Кристина Петренко в тематичному напрямку «Україна — вільна країна»
  • студентки Державного торговельно-економічного університету (м. Київ) Марина Морозова та Оксана Брюхно в тематичному напрямку «Допоможи ближньому»
  • студентка 3 курсу ФЕУ-211 Олександра Косенко в тематичному напрямку «Молодь за здоровий спосіб життя»
  • студентка Педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії Отрішко Марія в тематичному напрямку «Я українець — я патріот»
  • студентка ФЕУ-211 Маріна Гаркуша з роботою «Споживай розумно, використовуй знову, переробляй», у номінації «Креативність», за тематичним напрямком «Відповідальне споживання»
  • студентка БАД-530 Шуйська Надія з роботою за тематичним напрямком «Я українець — я патріот», у номінації «Приз глядацьких симпатій»

Переможцями IV Університетського конкурсу «Студентська соціальна реклама — 2024» стали:

• I місце — Коваль Анастасія
  • II місце — Морозова Марина та Брюхно Оксана
  • III місце — Косенко Олександра

Переможці отримали дипломи, сертифікати, сувеніри та грошові призи, які презентувало підприємство «Урожай» в особі Олексія Пучкова.

Вперше в цьому році в конкурсі взяли участь школярі, для робіт яких була виділена окрема секція. Рівень робіт учнів вразив конкурсну комісію, тому було вирішено переможців цієї секції урочисто нагородити 1 червня на «День захисту дітей». Запрошуємо всіх охочих долучитися до урочистостей!

Наші вітання всім учасникам та переможцям конкурсу, які знайшли час і натхнення для того, щоб привернути увагу до актуальних соціальних проблем суспільства. Бажаємо успіхів, наснаги та нових звершень!