У межах загальнодержавного проєкту «Місце шани та вдячності», впровадженого Міністерством у справах ветеранів України, та з нагоди святкування Дня Збройних Сил у НУ «Запорізька політехніка» відкрилася персональна виставка викладача університету, навідника самохідної артилерійської установки, старшого солдата 92-ї окремої механізованої бригади ім. Кошового отамана Івана Сірка Володимира Вікторовича Гордійченка. У відкритті виставки взяли участь ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та проректор Андрій Іванченко.
Протягом багатьох років Володимир Вікторович працював викладачем історії, а згодом — філософії. На заняттях він міг постати в образі Декарта або Григорія Сковороди. Студенти були в захваті від нього. Пан Володимир не зраджує і власного творчого призначення: малює та займається ліпленням. Це його хобі з дитинства.
Володимир Гордійченко родом з Юрківки Оріхівського району. У нього чотири дипломи про вищу освіту. Він глибоко занурений у філософію, філологію, історію. Його творчий доробок багаторічний і масштабний, своєрідний за манерою та особистим світоглядом. У січні 2015 він пішов боронити свою державу як учасник АТО. Під псевдонімом «Професор» воював на Донеччині, кордонах Херсонщини та Харківщини.
У грудні 2021 в Харківському історичному музеї Миколая Сумцова відкрилась персональна виставка нашого героя. Згодом виставка Володимира Вікторовича відкрилась у картинній галереї Чугуївського художньо-меморіального музею Іллі Рєпіна.
З бійцями 92-ї ОМБ зустрів 24 лютого 2022 на фронті та ще чотири місяці боронив Україну. Він здобув авторитет як вправний військовослужбовець, який гідно виконує професійні обов'язки, як мудрий наставник молоді та як своєрідний обдарований художник-оформлювач. У вільний час солдат Гордійченко разом з керівництвом бригади розробили й власноруч оформили кімнату бойових традицій та меморіальну кімнату загиблих побратимів.
Пішов у відставку за станом здоров'я. У відставці Володимир Гордійченко не почуває себе надто комфортно. Порятунок від суму знаходить у творчості.
Нещодавно витвори його мистецтва було виставлено у Запорізькому художньому музеї. На виставці було представлено і чергове ноу-хау художника — ікони на пікселі. Ідея виникла у нього кілька років тому, коли керівництво його бригади запропонувало йому, аби пан Володимир написав іконостас для майбутньої каплички. За ці роки художник модернізував ідею.
У нього ще багато планів і мрій.
Чекаємо усіх зацікавлених на виставці митця у Музей історії технічного прогресу НУ «Запорізька політехніка»!
Ми вдячні всім нашим героям, які щоденно боронять нашу державу та захищають кожного! Вітаємо зі святом наші Збройні Сили України! Дякуємо за можливість бути вам надійним тилом!