2 травня за ініціативи студентського самоврядування та профкому студентів, а також за сприяння центру культури і дозвілля студентів відбулася довгоочікувана подія — Фестиваль талантів.

Учасники вразили аудиторію своїми неймовірними талантами. Танці, спів, декламування віршів, флешмоб — програма заходу була насичена різноманітними виступами, які залишили незабутні враження у кожного глядача.

У фестивалі також взяли участь випускники Запорізької політехніки Анна Косович і Михайло Герасимчук та підтримали наших талановитих студентів на сцені.

Дякуємо всім учасникам за їхню старанність та відданість! Пишаємося нашою студентською спільнотою!

Фестиваль талантів — це тільки початок нашої творчої діяльності, адже ми продовжуємо шукати нові ідеї. Тому не пропусти наступну можливість продемонструвати свої здібності.