Волонтерський штаб НУ «Запорізька політехніка» спільно з працівниками студентського містечка у 2023 році розпочали роботу з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), яка в рамках співпраці з Запорізькою обласною військово-цивільною адміністрацією виділила в якості гуманітарної допомоги кошти на придбання і монтаж:

• Гуртожиток № 2 – енергозберігаючі склопакети на 18 вікон та на 4 вхідні двері до гуртожитку;

• Гуртожиток № 3 – 24 сучасні енергозберігаючі вікна та двоє вхідних дверей до гуртожитку з фальшрамами, а також замінено двоє вхідних дверей до кімнат для дозвілля;

• Гуртожиток № 4 – 31 вікно на сходових клітинах;

• Гуртожиток № 5 – 19 енергозберігаючих металопластикових вікон та 20 склопакетних балконних дверей;

• Гуртожиток ЗФККТ – енергозберігаючі склопакети на 4 вікна та 10 склопакетних балконних дверей.

Завдяки цій співпраці у студентських гуртожитках НУ «Запорізька політехніка», де сьогодні мешкають разом зі студентами особи, які були вимушені евакуюватися з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій, було змонтовано 130 одиниць енергозберігаючих вікон та дверей.

Утеплення гуртожитків особливо актуальне в умовах частих віялових і аварійних відключень електроенергії. Завдяки цьому нашим мешканцям, серед яких велика кількість дітей, стало тепліше і комфортніше.

Безмежно вдячні за допомогу і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

З питань поселення до гуртожитків НУ «Запорізька політехніка» звертайтесь за телефоном +38073 224 42 35 (Viber, Telegram).

Умови поселення і проживання шукайте за посиланням: https://zp.edu.ua/gurtozhitki 🔗