28 лютого студенти групи ЕПП 19 1-2/9 Запорізького електротехнічного фахового коледжу відвідали Музей технічного прогресу Запорізької політехніки. Зустріч для майбутніх вступників було заплановано в рамках проходження навчальної практики. До екскурсії також долучились викладачка кафедри електропостачання промислових підприємств В. Прихно та голова циклової комісії електротехнічного коледжу Я. Селецька.

Доцент кафедри УЗМП Володимир Чоп розповів історії славетного політеху від початку ХХ століття до сьогодення.

В організації екскурсії взяв участь завідувач кафедри електропостачання промислових підприємств Олександр Шрам.

Музей технічного прогресу НУ «Запорізької політехніки» завжди відкритий для проведення заходів як для абітурієнтів, так і для всіх охочих познайомитися з історією університету.