Щосуботи учні 6-7 класів відвідують заняття гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка», знайомляться з сучасними професіями, новітніми науковими та практичними розробками.

Теми занять гуртка спрямовані на розв'язання складного питання чи реальної проблеми, розглянути які можна лише в контексті декількох дисциплін, що повною мірою відповідає концепції STEM-навчання.

Зокрема, в.о. завідувача кафедри системного аналізу та обчислювальної математики Еліна Терещенко на занятті «Що таке оптимальні рішення і як їх ухвалювати» разом з учнями розібрала базові поняття, пов'язані з оптимальними рішеннями. Школярі дізналися, як їх рішення впливають на наше щоденне життя, та розглянули різні етапи схвалення рішень й основні стратегії, які можна використовувати для ефективного аналізу альтернатив. Учні взяли участь у практичних завданнях та іграх, де вони застосували набуті знання та навички у реальних ситуаціях.

Під керівництвом доцентки кафедри інтегрованих технологій зварювання та моделювання конструкцій Ганни Лаптєвої на занятті на тему «Битва титанів: штучний інтелект проти інженерів» школярі на прикладах побачили, за якими фізичними законами ми існуємо, та дізналися, як людство приборкало величну силу хімії. У науково-популярній вікторині позмагалися зі штучним інтелектом і викрили всі його помилки. А також із захватом згадали фільми, де головні герої використовують технології та знання у сфері зварювання, лиття та матеріалознавства.

Вдячні за організацію занять директорці Дитячо-юнацького наукового університету Олені Назаровій; за ініціативність та творчий підхід викладачкам Запорізької політехніки Еліні Терещенко, Ганні Лаптєвій та всім дітям за активну участь і зацікавленість.

Чекаємо на наступні зустрічі!